منوی دسته بندی

درباره ما

درباره کامرشیا

بسم الله الرحمن الرحیم

با سرعتی که تکنولوژی به خود گرفته و همه چیز را به مانند آهنربا اعم از جاندار و بی جان را به خود جذب کرده است ما تصمیم گرفتیم که با تکنولوژی همراه شویم.

کامرشیا یک سایت خدماتی فروشگاهی می باشد که در بخش خدمات کامرشیا شما می توانید از خدماتی نظیر کافی نت، طراحی سایت های فروشگاهی، تولید محتوا، تایپ، طراحی لوگو، تبلیغات و برنامه نویسی بهره ببرید، از طرفی در فروشگاه کامرشیا می توانید محصولاتی نظیر لپ تاپ، موبایل، ساعت هوشمند و لوازم جانبی را به همراه گارانتی، بیمه، و ضمانت بازگشت وجه 7 روزه خریداری کنید.

ما قصد داریم تا با شکل و شمایلی متفاوت تر به این کار بپردازیم و کاری کنیم که تعداد بسیار زیادی از عزیزان کشورمان را در این کار سهیم کنیم. همچنین بستری را فراهم کنیم که افرادی که بیکار هستند یا شغلی دارند که از آن راضی نیستند این کار را به عنوان شغل دوم یا حتی شغل اصلی که بتوانند نیازهای خود را تأمین کنند دنبال کنند.

در این بین کامرشیا سعی دارد که به صورت ماهیانه یا سالانه تعداد بسیاری از افراد با مهارت را جذب کرده و به آنان مزایای بسیاری از جمله حقوق ماهیانه بدهد. در کل کامرشیا تمام تلاشش این است که یک اشتغال زایی عظیم را ایجاد کند و با رفع بیکاری بسیاری از هموطنان مان یک شادی همگانی را به وجود آورد.

امید است در پرتو الطاف بیکران خداوند و کوشش های ارزنده و مستمر گروه کاری کامرشیا گام موثری را برای رفع بیکاری هموطنان مان برداریم.

با تشکر کامرشیا

صاحب امتیاز: صادق بازرگان