قبل از تکمیل و ارسال فرم به نکات زیر توجه بفرمایید

این فرم، فرم شماره یک جهت استخدام در شرکت خدماتی کامرشیا می باشد علاوه بر این فرم باید فرم شماره دو را نیز پر کنید، بعد از تکمیل و ارسال فرم ها چنانچه شما واجد شرایط باشید طی 1 تا 2 هفته بعد از ارسال فرم اسامی افراد واجد شرایط در سایت کامرشیا در قسمت نتایج استخدامی درج خواهد شد همچنین یک پیام با شماره 09027443227 به شما ارسال خواهد شد و نیازی به پیگیری از جانب شما نخواهد بود لذا خواهشمندیم از تماس های مکرر با کامرشیا خودداری بفرمایید. ضمن اینکه به این موضوع نیز توجه ویژه بفرمایید که تنها راه اعلام نتایج استخدامی سایت کامرشیا به آدرس commershiya.com و ارسال پیام به شما از طریق شماره 09027443227 می باشد و هیچ گونه ارتباط تلفنی و پیامکی بدون اطلاع قبلی با شما برقرار نخواهیم کرد لذا مواظب افراد سودجو باشید و آدرس سایت و شماره ذکر شده را یادداشت کرده و آن ها را بخاطر داشته باشید.

شماره 09027443227 را در دستگاه خود ذخیره بفرمایید و چنانچه سوالی در رابطه با پرکردن فرم ها و استخدام در کامرشیا دارید در شبکه های اجتماعی (واتساپ، تلگرام، روبیکا و ایتا) پاسخگوی شما خواهیم بود.

فرمی که شما باید در ادامه آن را تکمیل کنید شامل 8 مرحله زیر می باشید:

1- اطلاعات فردی: این مرحله شامل اطلاعات شناسنامه ای و هویتی شما می باشد.

2- سوابق شغلی: در این مرحله اگر قبلا جایی کار کرده اید مطابق با فیلد های فرم این مرحله را طی کنید. (این مرحله اختیاری است و چنانچه سابقه شغلی ندارید می توانید از این مرحله گذر کنید)

3- سوابق تحصیلی: در این مرحله باید اطلاعات مربوط به دوران تحصیلی خود را وارد کنید.

4- گواهینامه مهارتی: در این مرحله اگر دارای مدرک ICDL هستید باید این مدرک را ارسال بفرمایید. (نداشتن این مدرک مانع استخدام شما نخواهد شد.)

5- مهارت های کافی نت: در این مرحله باید مهارت های کافی نتی که به آن مسلط هستید را تیک بزنید.

6- از خودتان بگویید: در این مرحله باید به تعدادی سوال که برای شناخت بهتر شما مطرح شده اند پاسخ بدهید.

7- به خودتان نمره بدهید: در این مرحله باید به مهارت ها و احساسات خود نمره بدهید.

8- صحبت با کامرشیا: در مرحله آخر فیلدهایی قرار داده شده است که جهت صحبت با مدیران کامرشیا باید آن ها را پر بفرمایید.